7. oktobris-„ Skolotāju diena.”

Mārcienas pamatskola skolotāju dienu atzīmēja 5.septembrī. Kā jau ierasts katru gadu 9. klases skolēni iejūtas skolotāju lomā. Skolotāju diena šogad sākās ar kopīgu stundu visai skolai, kuru vadīja Inese, Jelizaveta un Sintija. Sākumā 9. klases skolēni teica atzinības vārdus, raksturojot skolotājus viņu audzēkņu vārdiem. Tad tika piedāvāta skaista, nenopietna prezentācija – 13.pazīmes, kas raksturo skolotāju.

Skolotāji iejūtoties skolēnu lomā veidoja 2012/2013.m.g.” Skolotāju dienas’’ grāmatu, kura tika nodota glabāšanā skolas direktorei A. Gudrītei.

Tad skolēni sveica savus skolotājus ar rudens ziediem un Deniss ienesa svētku torti ar svecītēm, kuras skolotāji, katrs iedomājoties kādu vēlēšanos nopūta.

Skolas direktore A. Gudrīte šajā dienā savas pilnvaras nodeva jaunajam direktoram S. Ozoliņam.

Arī mācību stundu vadīšana sākumskolas klasēs 9. klases skolēniem patika itin labi. Veiksmi viņiem šajā atbildīgajā mācību gadā.

9. klases audzinātāja :  S. Liepiņa