1. septembris

Kā mazas skudras tek uz lielu pūzni, tā Mārcienas skolas  un pirmsskolas bērni devās uz skolu 1. septembrī. Bērnu sejās bija gan prieks, neziņa, jo pirmo reizi vēra skolas durvis, cits satrauktu sirdi, jo pavasarī  jāsaka ardievas savai skolai. Visus vienoja atkal redzēšanas ar skolu, skolotājiem, draugiem.  Visiem ir sācies jauns darba cēliens. Zinības dienu pasākumu darīja jautrāku divi velniņi, kas sastrādāja nedarbus, taču izrādījās, ka padarītais ir labie darbi.

Šogad Mārcienas pamatskolā bez viena jumta ir iekārtotas un darbosies divas pirmsskolas izglītības grupas. Grupās bērniem, darbiniekiem  ir prieks  par gaišajām, izremontētajām, mūsdienīgajām telpām.

Pārejot uz jaunajām telpām, pirmsskolas izglītības grupām bija jāierīko piemērots rotaļu laukums, tā pilnveidošna vēl turpinās. Paldies sakām Raimondam Kalvjakam par skaisto smilšu kasti bērniem. Varam lepoties, ka rotaļu laukumā ir ierīkots dabas centrs, kur notiks nodarbības.

Lai visiem mums idejām, darbiem radošs jaunais mācību gads!