Dakter, es labi redzu

5. aprīlī Borisa un Ināras Teterevu fonda rīkotās labdarības programmas  “Dakter, es labi redzu!” ietvaros mūsu skolas skolēniem tika piedāvāta bezmaksas sertificēta oftalmologa redzes pārbaude. To veica oftalmologs Aleksandrs Ceunovs, izmantojot  profesionālo mobilo aparatūru.

Programmas „Dakter, es labi redzu!” mērķis  - gādāt par labu redzi un laikus pamanīt redzes izmaiņas skolas vecuma bērniem, pastāstīt, konsultēt par redzes profilaksi un nepieciešamības gadījumā izrakstīt receptes briļļu iegādei.

Pārbaudei tika pieteikti visi skolas skolēni, 2 skolēni no šīs pārbaudes atteicās.

Pēc bezmaksas redzes pārbaudes 6 skolēni, kuriem nepieciešamas brilles, saņēma recepti tieši viņiem piemērotu briļļu izgatavošanai un dāvanu karti 45 eiro vērtībā to iegādei.

Mārcienas pamatskolas skolēnu, vecāku pedagogu vārdā izsaku vislielāko pateicību Borisa un Ināras Teterevu fondam par doto iespēju labdarības programmā  “Dakter, es labi redzu!” ietvaros bez maksas pārbaudīt redzi un dāvanu kartēm.

A. Gudrīte