Draugi ir kā zvaigznes- ne vienmēr redzi, bet zini, ka IR...!

Par saviem, ikdienā neredzamiem, draugiem jau trīs gadus Mārcienas pamatskolas kolektīvs uzskata Olimpiskā sporta centra kolektīvu, kuri kārtējo reizi skolēniem, skolotājiem un viņu vecākiem sagādā patīkamu, dāsnu pārsteigumu.

Šogad pavasara brīvdienās ar draugu atbalstu devāmies braucienā uz Rīgu.

Mūsu skola nesen pievienojās tai EKO skolu saimei, kas saņēmušas Zaļo karogu. Katru gadu skolēniem jāapgūst kāda tēma. Mums šogad tā ir "Ūdens". Tādēļ vispirms devāmies uz Dabas muzeju, kur bija gan lekcija, gan demonstrējumi par šo tēmu.

Nākamais mūsu apskates objekts bija Latvijas  Nacionālā bibliotēka, kurā gandrīz visi bijām pirmo reizi. Vareni, iespaidīgi, interesanti!

Tad apmeklējām jauno LU Dabaszinātņu akadēmisko  centru Torņakalnā. Skolēniem bija iespēja darboties praktiski, kā arī vērot interesantus studentu eksperimentus.

Kad bijām saņēmuši bagātīgu izziņas materiālu, sekoja ekskursijas noslēguma ,,saldais ēdiens”- Olimpiskā sporta centra baseina apmeklējums.

Esam ļoti pateicīgi saviem draugiem Rīgā, īpaši Zanei Grundiņai - Arājai un Eduardam Šļaukstiņam, jo bez viņu atbalsta mēs to visu nebūtu redzējuši un baudījuši.

Ņ. Ozoliņa