Pirmsskolnieki

18. martā visi pirmsskolnieki tika aicināti nākot uz bērnudārzu līdzi paņemt savu vismīļāko rotaļlietu. Tas ir īpašs gadījums, jo ikdienā mēs savas mantas līdzi neņemam! Katrs iepazīstināja savus pārējos draugus ar savu mīļmantu – par tās raksturīgākajām īpašībām, vārdiņu, izstāstīja, kas garšo un par ko visvairāk priecājas. Vai Jūs zināt, kas garšo Lācim, bet kas dinozaurmašīnai? Kopīgi noskaidrojām, kas visām rotaļlietām ir kopīgs, kas atšķirīgs, kas īpaši vienreizējs. Tad gājām rotaļās, klausoties mūziku, izdancinājām savu mīļmantu. Izmantojot interaktīvo tāfeli noskatījāmies multenīti par Mašu un Lāci, jo arī tur Maša gribēja palīdzēt Vilkiem, taču izrādījās, ka Vilki neprot lasīt! Tad devāmies uz grupiņu, kur darbojoties pāros, aplicējām ar dažādiem materiāliem savu mīļmantu. Mīļš paldies vecākiem par atsaucību!