Pulksteņu izstāde

8. martā Mārcienas pamatskolā tika atklāta pulksteņu izstāde ,,Neturi pulksteni ciet, laid lai pulkstenis iet.” Izstādē ar saviem pulksteņiem tika aicināti piedalīties gan skolnieki, gan pirmsskolnieki. Liels gandarījums par atsaucību! Kādi tik pulksteņi tur bija! Gan par jūras tēmu, gan rokas pulksteņi, gan interesanti sienas pulksteņi, gan ar dolāriem pilns pulkstenis, arī vecais labais dzeguzes pulkstenis! Prieks par tiem, kuri atnesa vairākus eksponātus – Raimonds Kleins, Samanta Bobko, Kaspars Kaščuks un sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. No pirmsskolas bērniem lielu paldies sakām Alises Golovčanskas vecākiem – viņi izstādei atnesa pulksteņu kolekciju – 24 eksponātus! Izstādi atklāja pirmsskolas pasākumā ,,Vecvecāku rīts”, līdz ar to šie ciemiņi palīdzēja veidot nominācijas katram izstādes dalībniekam. Tad arī tās bija – lielākais pulkstenis, sievišķīgākais pulkstenis, retro pulkstenis, vissenākais, arī nomināciju bija daudz! Izstādi noslēdzām 24. martā, tad arī vēlreiz varējām aplūkot pulksteņu kolekciju. Šoreiz pasākumā no skolas visaktīvākā bija Ivetas klase – paldies, viskūtrākie devītie!

Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem un domāsim jau par nākamo izstādi, kas mūs varētu iepriecināt!