Sporta diena

Saules siltuma pārbagātajā pēdējā aprīļa darba dienā Mārcienas pirmsskolas izglītības iestādē norisinājās sporta diena.

Iestiprinājušies ar brokastīm, visi bērni devās uz lielo sporta zāli, lai to aplūkotu, iepazītu un piedalītos dažādās sportiskās aktivitātēs. Izvērtējot rezultātus, tika piešķirti diplomi veiklākajiem rāpotājiem, spriganākajiem lekt pratējiem, veiksmīgākajiem bumbu savaldītājiem, uzmanīgākajiem vērotājiem un precīzākajiem noteikumu ievērotājiem.

Tā kā bērni necerēti veikli tika galā ar visiem uzdevumiem sporta zālē, sportiskās aktivitātes tika turpinātas svaigā gaisā pie Mārcienas kultūras nama, kur iesaistījāmies kustību rotaļās un sarīkojām burbuļu pūšanas un ķeršanas sacensības.

Noslēgumā, sajūtot patīkamu nogurumu un  skandējot ritmiskus skaitāmpantus, devāmies atpakaļ uz grupiņām, lai kopīgi papusdienotu, padalītos ar rīta cēlienā gūtajiem iespaidiem pirms došanās uz čučumuižu.