Tēvu diena

11. septembrī Mārcienas pamatskolā notika pasākums veltīts Tēvu dienai. Uz to aicinājām piedalīties tēvus, vectēvus, krustvecākus, draugus. Paldies sakām visiem, kas atnāca un piedalijās.

Pasākumu vadīja 4. klases skolniece Samanta Bobko. Viņa uzdeva viesiem arī  jautājumus par viņu interesantāko piezīmi, lielāko nedarbu, sapņu profesiju un citus jautājumus. Kopīgi noskaidrojām, ka Tēvu dienu Latvijā svin no 2009. gada, taču pasaulē ir valstis, kur šiem svētkiem ir simtgadīgas tradīcijas. Mārcienas pamatskolā, kopā ar pirmsskolas izglītības grupām šis pasākums notika pirmo reizi.

Pasākuma gaitā. visi sadalījāmies komandās un varējām sākt jautrības stafeti ap skolu. Pavisam katrai komandai bija jāiziet sešas stacijas. Tās bija: ,,Veiklie līkloči”, ,,Met un ķer”, ,,Mana piramīda”, ,,Lec un lien”, ,,Līdzsvara trase” un ,,Limuzīna brauciens”. Katra stacija tika veidota, lai darboties varētu gan vecākie dalībnieki, skolēni un paši mazākie pirmsskolnieki.

Pasākuma noslēgumā katrs pieaugušais atstāja savu foto uz skolas bruģa – paša zīmētu pašportretu.

Pasākums izdevās jauks un atraktīvs. Katrs dalībnieks saņēma salduma balvas, bet pieauguši tika vēl pie "Tēvu dienas" medaļām.

Sakām paldies dalībniekiem, staciju vadītājiem un uz tikšanos nākamajā gadā!

Skolotāja Sandra