Brīvdienas ir klāt! Sveicināta, vasara!

Mācību gadu noslēdzot, saņemot sava mācību darba ,,algu”- liecību, mums, 3. - 4. klases kolektīvam, ir izveidojusies jauka tradīcija - pēdējā mācību dienā pabūt  visiem kopā brīvā dabā. Atcerējāmies un pārrunājām kā veicies visa gada garumā, kas labs un interesants noticis klasē un skolā. Viens otram izteicām vēlējumus brīvdienās.

Viena no klases tradīcijām ir dzimšanas dienu svinēšana un klasesbiedrenes Sindijas 10. dzimšanas diena ir tieši mācību gada pēdējā dienā. Lai jubilārei jaukas atmiņas par īpašo dzimšanas dienas ,,tusiņu!”

Tā kā laiks bija īpaši silts un jauks, neizpalika arī pirmie ūdensprieki ezerā.

Pasākuma kulminācija - nakšņošana teltīs. Zēniem gan sanāca meklēt citu guļvietu, jo nakts vidū - telts piepeši sabruka. Gadās arī tā!

No rīta – mazgāšanās upītē un cienāšanās ar skolotājas ceptajām pankūkām un piparmētru tēju.

Lai jauka vasara maniem labajiem skolēniem: Sindijai, Ritvaram, Oskaram, Samantai, Agnesei, Danielam un Liānai!

Klases audzinātāja Ņina.