Septembrī kārtējo reizi..

Septembrī kārtējo reizi savā dzimtajā skolā viesojās militārais policists, dižkareivis,  Latvijas spēkavīrs, cilvēks, kura vārdu zin katrs mūsu skolas skolēns, katrs mārcēnietis, visa Latvija- Didzis Zariņš.

Didzis pastāstīja par saviem sasniegumiem sportā. Skolēniem, protams,interesēja arī dažādas lietas no spēkavīra ikdienas. Piemēram: kāds ir sportista dienas režīms, cik ilgi jātrenējas, kad viņš sāka nodarboties ar sportu, kas vislabāk garšo u.t.t.

Pārsteigums bērniem bija tas, ka Didzis ir mācījies un ieguvis pavāra diplomu. Man, savukārt, par Didzi ir atmiņas kā par ļoti labu dzejoļu skaitītāju un teātra spēlētāju. Kopā ar Didzi pirms trīs gadiem mēs kopā vadījām lielu pasākumu-skolas salidojumu.

Tikšanās noslēgumā Didzis skolēniem bija sagatavojis patīkamu pārsteigumu-katrs tika pie īpašas dāvanas, burtnīcas ar spēkavīra fotogrāfijām un ,protams, pie autogrāfa.

Didzi, mēs ar tevi lepojamies!

Skolotāja Ņ. Ozoliņa.