Stāstnieku konkurss

7.novembrī Madonā notika novada stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa". Šajā novada konkursā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieki. Šo dalībnieku vidū bijām arī mēs:  es - Samanta Bobko, Edgars Mihovs un Sidija Ulase. Laimīgā kārtā mani kopā ar Edgaru izvirzīja uz valsts stāstnieku konkursu Rīgā.

Tā  5.decembrī  septiņos no rīta devāmies uz Rīgas Latviešu Biedrības namu.  Ienākot Biedrības namā, apskatījāmies sarakstus, kuri pēc kārtas esam. Izrādījās, ka es savā grupā esmu pati pirmā. Uztraukums bija liels, taču, kad es uzkāpu uz skatuves, tas pārgāja. Mans stāstījums bija par kaķi - gan pasaka, atgadījums un anekdote. Pēc sava stāstījuma klausījāmies  citus konkursantus.

Tad ar skolotāju Aldonu aizgājām paskatīties Doma laukumā lielo Ziemassvētku egli, pastaigājām pa Ziemassvētku tirdziņu, un tad es devos ceļā no Rīgas uz Madonu, lai piedalītos ar saviem klasesbiedriem Madonas egles iedegšanas pasākumā un noskatīties izrādi "Ziemassvētku vecīša cimdiņš".

Pēcpusdienā uzzināju stāstnieku konkursa rezultātus. par kuriem es biju ļoti pārsteigta  - es saņēmu I pakāpes diplomu un "Diženās stāstnieces" titulu, Edgars saņēma II pakāpes diplomu un "LIelā stāstnieka" titulu.

Paldies skolotātājai Ņ. Ozoliņai un skolotājai A. Gudrītei par palīdzību gatavojoties šim konkursam.

Samanta Bobko