Tuvojas Ziemassvētki

Tuvojas Ziemassvētki. Rit to gaidīšanas laiks - Advente. Lai arī dabā sniega baltums nav redzams un jūtams ne ar vienu maņu, sirdī šīs sajūtas nenoliedzami ir: ar Ziemassvētku dziesmām radio, ar dāvanu gatavošanu, ar svecīšu liesmiņām Adventes vainagā.

Lai gaišāku padarītu šo laiku, mūsu skolā šogad notiks stundas, kuras nav ierakstītas stundu sarakstā, jo tās saucas Baltās stundas. Pirmā šī cikla stunda notika decembra sākumā, kurā skolēni un skolotāji palīgos aicināja bērnu vecākus un kopā, skanot Ziemassvētku melodijām, cītīgi gatavoja rotājumus skolas logiem. Tika izveidotas vairākas radošās darbnīcas un darba pietika visiem. Nobeigumā izgatavotie rotājumi tika piestiprināti pie skolas logiem, un tagad tie priecē ne tikai mūs, bet arī garāmgājējus.

Skolotāja Ņ. Ozoliņa.