Vecvecāku rīts

8. martā pirmsskolā aicinājām uz Vecvecāku rītu. Pasākumā atskatījāmies uz savas bērnības multiplikācijas filmiņām, par pasaku varoņiem bērni dziedāja dziesmas un dejoja dejas. Kopīgi noskaidrojām kāda ir lāču, zaķu daba, raksturīgākās īpašības. Lielākie bērni bija izkrāsojuši savas mīļākās multenītes attēlu, vecvecākiem bija jāuzmin filmiņas nosaukums. Drosmīgākie centās atminēt multenītes nosaukumu pēc dziesmiņas, tas mums visiem izdevās ļoti labi! Koncerta daļas izskaņā aicinājām izkustēties vecvecākus kopīgā rotaļā. Mīļi jo mīļi sveicām savus vecvecākus ar rokdarbos darinātiem puķu groziņiem, par to liels paldies skolotājai Brigitai.

Tad visi devāmies atklāt Pulksteņu izstādi, katrs tika aicināts nobalsot par sev tīkamāko pulksteni, kā arī izdomāt savu nomināciju šai izstādei. Izstāde būs apskatāma visu marta mēnesi, aicinām visus interesentus.

Pasākuma noslēgumā cienājāmies ar konfektēm, kas arī saucās multenīšu varoņu vārdos. Paldies visiem kas atnāca un bija kopā ar mums!

Sandra Zavale